Wyślij wiadomość
Użytkownicy zawsze na pierwszym miejscu i dążymy do doskonałości.

Obroty
Poprosić o wycenę - Email
Select Language
English
Polish
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Zhejiang Kecheng Electric Co., ltd

Zhejiang Kecheng Electric Co., ltd

1 2 3
Zhejiang Kecheng Electric Co., ltd Zhejiang Kecheng Electric Co., ltd Zhejiang Kecheng Electric Co., ltd
Hangzhou Kecheng Electric Co., Ltd pokaz fabryczny pokaz fabryki osuszaczy fabryka osuszaczy pokaż 2

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
marki : Witaj Air
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 500m-1200m
Rok założenia : 2003
pc Export : 40% - 50%

Hangzhou Kecheng Electric Co., ltd.powstała w 2003 roku, specjalizując się w opracowywaniu i produkcji różnego rodzaju osuszaczy.

 

Zajmujemy się produkcją osuszaczy z super osuszaniem, energooszczędnością, ochroną środowiska i efektywnością ekonomiczną.Nasza seria produktów obejmuje osuszacze domowe, osuszacze świeżego powietrza, osuszacze przemysłowe, osuszacze sufitowe i inne typy dostosowane do różnych napięć.

Wprowadzając zaawansowaną technologię i sprzęt zbudowaliśmy 5 wydajnych linii produkcyjnych.Ponadto mamy naukową i rygorystyczną metodę testowania, aby zapewnić stabilność każdego modelu.Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze możemy zaoferować najlepszą jakość i obsługę.Dzięki dobremu zarządzaniu i świetnym relacjom z dostawcami możemy również zaoferować konkurencyjną cenę.

 

Mamy 10 lat doświadczenia w eksporcie.Teraz uzyskaliśmy certyfikaty CE TUV, GS, SAA i FCC.Od 2014 roku nasza międzynarodowa sprzedaż rośnie z roku na rok.A w 2017 roku wyeksportowaliśmy towary o łącznej wartości ponad 10 000 000 USD.

Nasze główne rynki zagraniczne obejmują rynek europejski, taki jak Niemcy, Holandia i Azja Południowo-Wschodnia, jak Indonezja i Bangladesz.Również nasze osuszacze przemysłowe cieszą się dużą popularnością w Ameryce Północnej.W przyszłości będziemy ściśle współpracować z naszymi kontaktami w Ameryce Środkowej i Ameryce Południowej.Jesteśmy pewni, że będziemy rozwijać naszą sprzedaż w tych obszarach.

 

I serdecznie witamy OEM lub ODM.Dzięki projektowaniu i produkcji jesteśmy w stanie dostarczyć cały pakiet rozwiązań idealnie dopasowanych do różnych warunków.

 

Użytkownicy zawsze są na pierwszym miejscu, a my dążymy do doskonałości.

Szczegóły kontaktu
Zhejiang Kecheng Electric Co., ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Candy

Tel: 008613396519650

Faks: 86-571-85092575

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas